Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/T556100/domains/capas.lt/public_html/t3lib/class.t3lib_db.php on line 808

Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/T556100/domains/capas.lt/public_html/t3lib/class.t3lib_db.php on line 835

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/T556100/domains/capas.lt/public_html/t3lib/class.t3lib_db.php:808) in /home/T556100/domains/capas.lt/public_html/typo3/sysext/cms/tslib/class.tslib_fe.php on line 3221
Nerijus Čapas: Pagrindinės rinkimų nuostatos arba jokių tuščių pažadų!
 
2012-09-18 12:41 Paskelbta: 9 m.

Pagrindinės rinkimų nuostatos arba jokių tuščių pažadų!

Gairė: Pasisakymai ir publikacijos

 

Kiekvienas asmuo kandidatuodamas bet kokioms pareigoms teikia savo programas, ne išimtis ir kandidatai į Lietuvos Respublikos Seimą, tačiau rinkimų vajaus metu pažeriama tokių pažadų ir kalbų, kad ausys raitosi nuo pasakų. Atrodo, jog kandidatuoja stebukladariai, kurie tik mostelės burtų lazdele ir atsiras kalnai pinigų, o visi taps milijonieriais. Dar įdomiau būna, kai tokius pažadus žarsto pavieniai kandidatai - aš padarysiu tą ir tą, bus taip ir taip. Aš aktyviai politikoje dalyvauju daugiau kaip dešimt metų ir labai aiškiai žinau, jog be komandos politikoje esi absoliutus nulis, todėl pasirinkau komandą, kuri padarė klaidų, tačiau už ją, deja, nėra geresnės. į rinkimus einu nežadėdamas stebuklų ir be skambių šūkių, tačiau su komanda esu pasirengęs:

Ekonomikos srityje siekti ilgalaikio Lietuvos ekonomikos konkurencingumo didinimo  svarbiausiose kryptyse – skatinant ūkio efektyvumą ir globalų Lietuvos ekonomikos konkurencingumą, kuriant inovatyvią ekonomiką ir darnią bendruomenę. Ypač daug dėmesio skirti darbo vietų kūrimo skatinimui.

Viešųjų finansų srityje siekti drausmingos fiskalinės politikos įgyvendinimo, kuo greičiau panaikinant biudžeto deficitą ir stabdant skolos augimą bei kurti konkurencingesnę mokesčių sistemą ir didinti valstybės valdymo efektyvumą.

Energetikos srityje siekti svarbiausio strateginio tikslo – Lietuvos energetinės nepriklausomybės ir saugumo įtvirtinimo pastatant atominę elektrinę, energetinę sistemą integruojant į ES sistemas, padidinant energijos šaltinių įvairovę, darniai plėtojant kitas energijos gamybos rūšis, užsitikrinant išorinių energijos šaltinių, ypač dujų, tiekimo alternatyvas.

Švietimo ir mokslo srityse siekti pedagogo autoriteto atkūrimo, kokybiško ikimokyklinio ugdymo plėtros, lankstesnės mokyklų struktūros ir valdymo, studijų, mokslo ir verslo partnerystės stiprinimo bei inovacijų skatinimo.

Socialinių reikalų ir šeimos srityse siekti gerinti sąlygas šeimoms auginančioms vaikus, sudaryti palankesnes sąlygas darbo vietoms kurti, tęsti pensijų sistemos ir SoDros pertvarką, stiprinti ir remti vietos bendruomenes.

Užsienio reikalų srityje siekti stiprinti ryšius su partneriais, remti valstybės gerbūvį užtikrinančią ES politiką bei skatinti glaudesnį Baltijos – Šiaurės šalių regiono bendradarbiavimą.spalio
Pi An Tr Ke Pe Še Se
39 27 28 29 30 1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31