2011-01-25 22:10 Paskelbta: 9 m.

Laiškas Jums!

Gairė: Pasisakymai ir publikacijos

 

Sveiki, Mieli Kolegos, Bičiuliai, Bendraminčiai,

Š.m. sausio 20 d. pateikiau pareiškinius dokumentus vasario 27 d. vyksiantiems Savivaldybių tarybų rinkimams.

Į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą kandidatuosiu Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatų sąraše, kurio numeris bus – 94, o mano numeris sąraše – 9. Tiesa, nesu juo labai patenkintas, tačiau yra taip, kaip yra, o antra vertus, jis nieko nelemia, nes galutinį žodį tarsit Jūs, rinkėjai, kurie balsuodami reitinguosit kandidatus ir „perdėliosit“ kandidatus sąrašuose.

Gyvenu Klaipėdoje nuo gimimo, stengiuosi aktyviai dalyvauti čia vykstančioje visuomeninėje ir politinėje veikloje, todėl galiu daryti šiokias tokias išvadas. Ir jos, deja, nėra labai teigiamos. Labai aiškiai matau, kad jau daug metų Klaipėdos miestą slegia rimtos bėdos (pradedant mirštančiu senamiesčiu, baigiant šiukšlių utilizavimo bei šilumos gamybos subtilybėmis), tačiau apie jas šiandien nebesinori kalbėti ar už jas priekaištauti, nes tie žmonės, kurie paskutinius 8 metus vadovavo miestui, jau ir norėdami (nors sąžiningai pasakius, nelabai tikiu, kad jie to norėtų) nieko nebegali pakeisti – jų laikas miesto taryboje eina į pabaigą...

Esu įsitikinęs, kad Klaipėdai reikalinga visiškai nauja, neabejingų, sąžiningų ir norinčių nuoširdžiai dirbti miestui bei bendruomenės interesams žmonių komanda. Tikiu, kad tokią komandą galime surinkti ir neabejoju, kad ją surinksime. Kaip sakė didis britas – seras Vinstonas Leonardas Spenseris Čerčelis: „Tvirtai tikiu, kad šiandien mes esame savo likimo šeimininkai ir kad įstengsime nudirbti visus mūsų laukiančius darbus. Jeigu tikime savo reikalu ir tvirtai pasiryžome laimėti, pergalė nuo mūsų nenusigręš“. Mums reikia padaryti tiek nedaug – vasario 27 dieną ateiti į rinkimų apylinkes ir balsuoti už žmones, kuriais galima pasitikėti.

Drįstu viltis, kad nesu Jūsų nuvylęs taip, kad negalėčiau tikėtis Jūsų pasitikėjimo!? Negaliu žadėti, kad tapęs miesto savivaldybės tarybos nariu imsiu ir padarysiu stebuklų, tačiau galiu drąsiai pažadėti, kad dirbsiu neabejingai, sąžiningai ir nuoširdžiai miesto bei visų klaipėdiečių labui.

Už Sėkmės Klaipėdą, be korupcijos ir melo!

Pagarbiai,

Nerijus Čapasliepos
Pi An Tr Ke Pe Še Se
27 29 30 1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31 1 2